Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

Πιστοποίηση
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

(6)
Κίνα 10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472 εργοστάσιο

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

10GB SFP+ DAC SFP+ του Guanglian άμεσο συνδέει τα καλώδια είναι υποχωρητικό με τις sff-8431, sff-8432 και sff-8472 προδιαγραφές. Οι διάφορες επιλογές του μετρητή καλωδίων είναι διαθέσιμες από 30 έως το AWG 24 μ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα 40G QSFP+ στο καλώδιο 4*10G SFP+ DAC υποχωρητικό με SFF- 8436 sff-8431 εργοστάσιο

40G QSFP+ στο καλώδιο 4*10G SFP+ DAC υποχωρητικό με SFF- 8436 sff-8431

40GBASE QSFP+ σε 4*10G SFP+ DACΓενική περιγραφήQSFP+ του Guanglian άμεσο συνδέει τα καλώδια είναι υποχωρητικό με τις sff-8436 προδιαγραφές. SFP+ άμεσος συνδέστε τα καλώδια είναι υποχωρητικός με τις sff-8431, ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432 εργοστάσιο

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

25GBASE SFP28 DACΠεριγραφή προϊόντωνΟι παθητικές συνελεύσεις καλωδίων SFP28 του Guanglian είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές I/O λύσεις για 25G Ethernet. SFP28 τα χάλκινα καλώδια επιτρέπουν στις κατασκ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE εργοστάσιο

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

100GBASE QSFP28 σε QSFP28 DACΓενική περιγραφή QSFP28 του Guanglian άμεσο συνδέει τα καλώδια είναι υποχωρητικό με τις sff-8665 προδιαγραφές. Οι διάφορες επιλογές του μετρητή καλωδίων είναι διαθέσιμες από 30 έως ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα 40GBASE άμεσος συνδέστε τα καλώδια QSFP+ σε QSFP+ DAC υποχωρητικά με SFF- 8436 εργοστάσιο

40GBASE άμεσος συνδέστε τα καλώδια QSFP+ σε QSFP+ DAC υποχωρητικά με SFF- 8436

40GBASE QSFP+ ΣΕ QSFP+ DAC Γενική περιγραφή QSFP+ του Guanglian άμεσο συνδέει τα καλώδια είναι υποχωρητικό με τις sff-8436 προδιαγραφές. Οι διάφορες επιλογές του μετρητή καλωδίων είναι διαθέσιμες από 30 έως το ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα 100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC εργοστάσιο

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

100GBASE QSFP28 ΣΕ 4*SFP28 DACΓενική περιγραφή Το παθητικό χαρακτηριστικό γνώρισμα οκτώ συνελεύσεων χάλκινων καλωδίων QSFP28 του Guanglian διαφορικά ζευγάρια χαλκού, που παρέχουν τέσσερα κανάλια μετάδοσης στοιχ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Page 1 of 1
Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.