Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης 25G SFP28

Πιστοποίηση
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

πομποδέκτης 25G SFP28

(7)
Κίνα πομποδέκτης καναλιών ινών πομποδεκτών 1300nm sff-8636 4dB 25G SFP28 εργοστάσιο

πομποδέκτης καναλιών ινών πομποδεκτών 1300nm sff-8636 4dB 25G SFP28

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών OTU4 SMF SFP ινών 25Gb/S LC εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών OTU4 SMF SFP ινών 25Gb/S LC

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα πομποδέκτης cOem Gigabit SFP πομποδεκτών 1310nm 10km 4W 25G SFP28 εργοστάσιο

πομποδέκτης cOem Gigabit SFP πομποδεκτών 1310nm 10km 4W 25G SFP28

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit εργοστάσιο

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet εργοστάσιο

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα 1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP εργοστάσιο

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28 εργοστάσιο

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA) Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Page 1 of 1
Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.