Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης 100G QSFP28

Πιστοποίηση
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

πομποδέκτης 100G QSFP28

(16)
Κίνα καυτός Pluggable δεκτών μόνο DDM πομποδεκτών LR4 100G QSFP28 εργοστάσιο

καυτός Pluggable δεκτών μόνο DDM πομποδεκτών LR4 100G QSFP28

100GBASE QSFP28 LR4 ενότητα πομποδεκτών δεκτών μόνο οπτική Ο οπτικός πομποδέκτης LR4-δεκτών QSFP28 του Guanglian μόνο ενσωματώνει λαμβάνει την πορεία σε μια ενότητα. Ο δέκτης τέσσερα πάροδοι των οπτικών ρευμάτω... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα Οπτική ενότητα 500m DOM πομποδεκτών SMF 100g QSFP28 PSM4 MPO εργοστάσιο

Οπτική ενότητα 500m DOM πομποδεκτών SMF 100g QSFP28 PSM4 MPO

100GBASE QSFP28 PSM4 500m/2km οπτική ενότητα πομποδεκτών DOM MTP/MPO SMF Η οπτική ενότητα πομποδεκτών 100G QSFP28 PSM4 του Guanglian σχεδιάζεται για τη χρήση στη ρυθμοαπόδοση 100GBASE Ethernet μέχρι 500m/2km πέ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα Πομποδέκτης 10km CWDM4 100G QSFP28 συνδετήρας οπτικών ινών τύπων DDM LC εργοστάσιο

Πομποδέκτης 10km CWDM4 100G QSFP28 συνδετήρας οπτικών ινών τύπων DDM LC

100G QSFP28 CWDM4 10km LC DDM Optical Transceiver Guanglian's 100G QSFP28 CWDM4 Optical Transceiver Module is designed for use in 100GBASE Ethernet throughput up to 10km over single mode fiber (SMF) with duplex ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα Δέκτης μόνο OTU4 ενότητας QSFP28 100g LR4 πομποδεκτών εργοστάσιο

Δέκτης μόνο OTU4 ενότητας QSFP28 100g LR4 πομποδεκτών

Δέκτης μόνο OTN OTU4 100GBASE QSFP28 LR4 Ο οπτικός πομποδέκτης LR4-δεκτών QSFP28 του Guanglian μόνο ενσωματώνει λαμβάνει την πορεία σε μια ενότητα. Ο δέκτης τέσσερα πάροδοι των οπτικών ρευμάτων στοιχείων αποδια... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα Πομποδέκτης DOM LC SMF πομποδεκτών OTN OTU4 1310nm 20km LR4 100G QSFP28 εργοστάσιο

Πομποδέκτης DOM LC SMF πομποδεκτών OTN OTU4 1310nm 20km LR4 100G QSFP28

Διπλό ποσοστό 1310nm 20km 100GBASE LR4 και 112GBASE OTU4 QSFP28 οπτική ενότητα πομποδεκτών DOM LC SMF Οι ενότητες πομποδεκτών 100G QSFP28 LR4 του Guanglian σχεδιάζονται για τη χρήση σε 100GBASE Ethernet και ο π... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα ενότητα πομποδεκτών DOM κέντρων δεδομένων πομποδεκτών 1310nm 100GBASE LR4 10km 100G QSFP28 εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών DOM κέντρων δεδομένων πομποδεκτών 1310nm 100GBASE LR4 10km 100G QSFP28

100GBASE QSFP28 LR4 10km οπτική ενότητα πομποδεκτών (συσκευασία ΣΠΑΔΊΚΩΝ) Για το κέντρο δεδομένων Οι ενότητες πομποδεκτών 100G QSFP28 LR4 του Guanglian σχεδιάζονται για τη χρήση στη ρυθμοαπόδοση 100BASE ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα QSFP28 100G CWDM4 2km οπτικός πομποδέκτης LC DDM εργοστάσιο

QSFP28 100G CWDM4 2km οπτικός πομποδέκτης LC DDM

100G QSFP28 CWDM4 2km LC DDM Optical Transceiver Guanglian's 100G QSFP28 CWDM4 Optical Transceiver Module is designed for use in 100GBASE Ethernet throughput up to 2km over single mode fiber (SMF) with duplex ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα CFP2 LR4 10km οπτική ενότητα πομποδεκτών δεκτών μόνο LR4 100G QSFP28 εργοστάσιο

CFP2 LR4 10km οπτική ενότητα πομποδεκτών δεκτών μόνο LR4 100G QSFP28

Ο οπτικός πομποδέκτης LR4-Rx QSFP28/CFP2 του Guanglian ενσωματώνει λαμβάνει την πορεία σε μια ενότητα. Ο δέκτης τέσσερα πάροδοι των οπτικών ρευμάτων στοιχείων αποδιαυλώνεται οπτικά από έναν ενσωματωμένο οπτικό ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα πομποδέκτης OTN OUT4 πομποδεκτών 100G QSFP28 ER4 οπτικών ινών 30km 40km εργοστάσιο

πομποδέκτης OTN OUT4 πομποδεκτών 100G QSFP28 ER4 οπτικών ινών 30km 40km

100GBASE QSFP28 ER4 Lite 30km/40km οπτική ενότητα πομποδεκτών OTN OUT4 Η οπτική ενότητα πομποδεκτών ER4-Lite 100G QSFP28 του Guanglian σχεδιάζεται για τη χρήση σε 100GBASE Ethernet και ο πελάτης 4x28G OTN διασυ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Κίνα 100G QSFP28 SR4 100m C-Temp Optical Transceiver εργοστάσιο

100G QSFP28 SR4 100m C-Temp Optical Transceiver

Ο πομποδέκτης 100G QSFP28 SR4 του Guanglian είναι 4 διοχετεύει το pluggable οπτικό πομποδέκτη QSFP28, που σχεδιάζεται για τη χρήση στις εφαρμογές 100Gb/s Ethernet. Αυτή η ενότητα ενσωματώνει την τεχνολογία λέιζ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-13 14:35:40
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.