Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 25G SFP28

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Guanglian
Πιστοποίηση: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Τιμή: Contact for quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs ανά δίσκο, προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: Επαφή για τη χρονική ανοχή
Όροι πληρωμής: T/T, δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 15K το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος κύματος: 1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm Απόσταση μετάδοσης: 10km
Συνδετήρας: LC ντούμπλεξ Τύπος καλωδίων: SMF
Τύπος δεκτών: καρφίτσα TX δύναμη: -4.3~4.5dBm
Κατανάλωση ισχύος: <4W Πρωτόκολλα: IEEE 802.3BA 100GBASE-LR4, IEEE 802.3BM, QSFP28 MSA, SFF-8665, SFF-8636
Εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες, κέντρο δεδομένων, ασύρματο δίκτυο 5G
Υψηλό φως:

πομποδέκτης ινών 10km Gigabit

,

πομποδέκτης ινών 1300nm Gigabit

,

Sfp28 ενότητα πομποδεκτών

25Gb/S SFP28 1310nm 10km ενιαίος οπτικός πομποδέκτης τρόπου SFP

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA)

Υποστηρίξτε και το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 103.1Gbps και 112Gbps

στα 4 DFB-βασισμένη συσκευή αποστολής σημάτων LAN-wdm DML Χ 28G

4 ηλεκτρική διεπαφή Χ 28G

Μέχρι την προσιτότητα 10km σε SMF

3.3V τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

Διασκεδασμός δύναμης < 4W="">

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70℃

Διπλός συνδετήρας LC

 

Υπηρεσία

 

OEM/ODM η διαταγή είναι διαθέσιμη

μπορούμε να παρέχουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας, και την ετικέτα προϊόντων σχεδίου για την επιχείρησή σας

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Πλήρης-διπλή ενότητα πομποδεκτών
Καυτός-pluggable τύπος SFP28
Υποχωρητικός με τα πρότυπα SFP28 MSA

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.