Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 400G QSFP DD

οπτικός πομποδέκτης 12W ινών πομποδεκτών DR4 500m 400G QSFP DD

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

οπτικός πομποδέκτης 12W ινών πομποδεκτών DR4 500m 400G QSFP DD

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  οπτικός πομποδέκτης 12W ινών πομποδεκτών DR4 500m 400G QSFP DD

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κατασκευασμένος στην Κίνα
Μάρκα: Guanglian
Αριθμό μοντέλου: Optr-ds31p-γ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Contact for quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 PC ανά παλέτα, προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5k το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

πομποδέκτης 500m 400G QSFP DD

,

πομποδέκτης 12W 400G QSFP DD

,

400G QSFP DD DR4

Το optr-ds31p-γ είναι μια ενότητα πομποδεκτών που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών 500m, και είναι υποχωρητικό withQSFP-DD MSA, IEEE 802.3bs πρωτόκολλο και 400gaui-8 πρότυπα. Το σήμα 425 Gigabit μεταφέρεται σε τέσσερις παράλληλες παρόδους από ένα μήκος κύματος ανά πάροδο. Αυτή η ενότητα μπορεί να μετατρέψει 8 το κανάλι 53,125 ηλεκτρικά στοιχεία Gbit/s σε 4 παράλληλα κανάλια των οπτικών σημάτων, κάθε ενισχυτική μετάδοση 106,25 στοιχείων Gbit/s. Reversely, μπορεί να μετατρέψει 4 το κανάλι 106,25 Gbit/s που τα οπτικά σήματα σε 8 διοχετεύουν τα ηλεκτρικά δεδομένα εξόδου όσον αφορά την πλευρά δεκτών. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI. Η ενότητα προσφέρει την πολύ υψηλή ολοκλήρωση λειτουργίας και χαρακτηριστικών γνωρισμάτων, προσιτή μέσω μιας two-wire τμηματικής διεπαφής.

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  • Περιστροφή 5,1 qsfp-dd MSA υποχωρητική
  • 802.3bscompliant
  • QSFP-DD-CMIS-Rev4p0
  • 400GEDR4 προδιαγραφή υποχωρητική
  • ηλεκτρική διεπαφή 8x53.125 Gbit/s PAM4 (400gaui-8)
  • Μη-ερμητικό σχέδιο συσκευασίας
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 12W
  • Συνδετήρας MPO
  • Συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων 425 Gbit/s
  • Μέχρι μετάδοση 500 μ στην ενιαία ίνα τρόπου με FEC
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0℃~70℃
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3,3 Β
  • RoHS-2 υποχωρητικός

 

Εφαρμογές

  • Δίκτυο κέντρων δεδομένων

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.