Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 400G QSFP DD

οπτικός πομποδέκτης 400G QSFP DD FR4 ινών 2km MSA

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

οπτικός πομποδέκτης 400G QSFP DD FR4 ινών 2km MSA

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  οπτικός πομποδέκτης 400G QSFP DD FR4 ινών 2km MSA

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κατασκευασμένος στην Κίνα
Μάρκα: Guanglian
Αριθμό μοντέλου: OPTR-DS73I-C
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Contact for quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 PC ανά παλέτα, προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/P, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5k το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

οπτικός πομποδέκτης ινών 2km

,

Οπτικός πομποδέκτης ινών MSA

,

400G QSFP DD FR4

400G qsfp-dd FR4 2km οπτικός πομποδέκτης

 

Το optr-ds73i-γ είναι μια ενότητα πομποδεκτών που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών 2 χλμ, και είναι υποχωρητική με τα πρότυπα 100G λάμδα MSA. Αυτή η ενότητα μπορεί να μετατρέψει 8 ηλεκτρικά στοιχεία καναλιών 53.125Gbit/s σε 4 οπτικά σήματα καναλιών 106.25Gbit/s, και να τα πολλαπλασιάσει σε ένα ενιαίο κανάλι για την οπτική μετάδοση 425Gbit/s. Ομοίως, αποδιαυλώνει οπτικά ένα 425Gbit/s που εισάγεται σε 4 σήματα καναλιών, και τους μετατρέπει σε 8 ηλεκτρικά στοιχεία παραγωγής καναλιών όσον αφορά την πλευρά δεκτών. Έχει ως σκοπό να ικανοποιήσει τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI. Η ενότητα προσφέρει την πολύ υψηλή ολοκλήρωση λειτουργίας και χαρακτηριστικών γνωρισμάτων, προσιτή μέσω μιας two-wire τμηματικής διεπαφής.

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  • Qsfp-dd MSA rev5.0 υποχωρητικό
  • 100G λάμδα MSAcompliant
  • 802.3cucompliant
  • 400GEFR4 προδιαγραφή υποχωρητική
  • Διαχείριση qsfp-dd CMIS4.0 interfacecompliant
  • Μη-ερμητικό σχέδιο συσκευασίας
  • 4 σχέδιο παρόδων MUX/DEMUX CWDM
  • ηλεκτρική διεπαφή 8x53.125Gbit/s PAM4 (400gaui-8)
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 12W
  • LC διπλός συνδετήρας
  • 425Gbit/saggregate ποσοστό δυαδικών ψηφίων
  • Μετάδοση μέχρι 2km στην ενιαία ίνα τρόπου με FEC
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  • RoHS-2 υποχωρητικός

 

Εφαρμογές

  • Το κέντρο δεδομένων διασυνδέει

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.