Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικός πομποδέκτης ινών

CFP2 ενιαίος πομποδέκτης πομποδεκτών LR4 10km 850nm SFP οπτικών ινών τρόπου

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

CFP2 ενιαίος πομποδέκτης πομποδεκτών LR4 10km 850nm SFP οπτικών ινών τρόπου

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  CFP2 ενιαίος πομποδέκτης πομποδεκτών LR4 10km 850nm SFP οπτικών ινών τρόπου

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κατασκευασμένος στην Κίνα
Μάρκα: Guanglian
Αριθμό μοντέλου: Optr-cw53l-γ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Contact for Quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: Επαφή για τη χρονική ανοχή
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, D/P, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 5k/month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

CFP2 ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών τρόπου

,

LR4 ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών τρόπου

,

850nm πομποδέκτης SFP

CFP2 ενιαίος πομποδέκτης LR4 10km οπτικών ινών τρόπου ενιαία ενότητα ινών SFP τρόπου

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  • Καυτός-pluggable τύπος CFP2
  • Συνολικά ποσοστά δυαδικών ψηφίων υποστηρίξεων 103.1Gb/s
  • Διασκεδασμός δύναμης < 6W="">
  • RoHS-6 υποχωρητικός
  • Εμπορική σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης 0°C σε 70°C
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
  • Μέγιστο μήκος συνδέσεων 10km στην ενιαία ίνα τρόπου (SMF)
  • DFB-βασισμένη στο 4×25Gb/s συσκευή αποστολής σημάτων LAN-wdm
  • 4×25G ηλεκτρική διεπαφή
  • Διπλά δοχεία LC
  • Διοικητική διεπαφή MDIO

 

Εφαρμογές

  • 100GBASE-LR4 100G Ethernet

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.