Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικός πομποδέκτης ινών

100GB οπτικός πομποδέκτης ινών, ενότητα οπτικής ίνας SFP QSFP28 LR4 DDM LC

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

100GB οπτικός πομποδέκτης ινών, ενότητα οπτικής ίνας SFP QSFP28 LR4 DDM LC

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  100GB οπτικός πομποδέκτης ινών, ενότητα οπτικής ίνας SFP QSFP28 LR4 DDM LC

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Guanglian
Πιστοποίηση: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Αριθμό μοντέλου: Optr-mw53l-γ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Τιμή: Contact for quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs ανά δίσκο, προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: Επαφή για τη χρονική ανοχή
Όροι πληρωμής: T/T, δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 15K το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: QSFP28 Ποσοστό στοιχείων: 103.125Gbps
Μήκος κύματος: 1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm Απόσταση μετάδοσης: 10km
Συνδετήρας: LC ντούμπλεξ Τύπος καλωδίων: SMF
Τύπος συσκευών αποστολής σημάτων: WDM DML ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΎ LAN 4 Χ (DFB) Τύπος δεκτών: καρφίτσα
DDM/DOM: Υποστηριγμένος Σειρά θερμοκρασίας: 0 ~ 70°C
TX δύναμη: -4.3~4.5dBm Ευαισθησία δεκτών (OMA): -8.6dBm
Κατανάλωση ισχύος: <4W Αναλογία εξάλειψης: >4dB
Σχήμα διαμόρφωσης: NRZ Τεχνολογία συσκευασίας: συσκευασία κιβωτίων
Αναλογία λάθους κομματιών (ΤΖΙΤΖΙΦΑ): 1E-12 (χωρίς FEC) Πρωτόκολλα: IEEE 802.3BA 100GBASE-LR4, IEEE 802.3BM, QSFP28 MSA, SFF-8665, SFF-8636
Εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες, κέντρο δεδομένων, 100G Ethernet, ασύρματο δίκτυο 5G
Υψηλό φως:

100GB οπτικός πομποδέκτης ινών

,

QSFP28 οπτικός πομποδέκτης ινών

,

LC ενότητα οπτικής ίνας SFP

Οι ενότητες πομποδεκτών 100G QSFP28 LR4 του Guanglian σχεδιάζονται για τη χρήση στη ρυθμοαπόδοση 100GBASE Ethernet μέχρι 10km πέρα από την ενιαία ίνα τρόπου (SMF) με τους διπλούς συνδετήρες LC. Παίρνοντας το χωριστό σχέδιο TOSA+ROSA+FPC+PCBA, έχει τη μεγάλη απόδοση διασκεδασμού αξιοπιστίας, ερμητικότητας και θερμότητας. Ο πομποδέκτης είναι υποχωρητικός με IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE 802.3bm, sff-8665 και sff-8636 και τα πρότυπα QSFP28 MSA. Είναι κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί στις διάφορες εφαρμογές, όπως οι συνδέσεις τηλεπικοινωνιών 100G, το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα δίκτυα επιχειρήσεων κ.λπ.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

Τεχνολογία συσκευασίας ΚΙΒΩΤΙΩΝ (TOSA+ROSA)

Υποστηρίξτε το συνολικό ποσοστό δυαδικών ψηφίων και των δύο 103.1Gbps

στα 4 DFB-βασισμένη συσκευή αποστολής σημάτων LAN-wdm DML Χ 25G

4 ηλεκτρική διεπαφή Χ 25G

Μέχρι την προσιτότητα 10km σε SMF

3.3V τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

Διασκεδασμός δύναμης < 4W="">

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70℃

Διπλός συνδετήρας LC

 

Εφαρμογή

Συνδέσεις 100GBASE-LR4 Ethernet

Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.