Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 40G QSFP+

40G QSFP+ LR4 10km οπτικός πομποδέκτης LC DDM QSFP28

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

40G QSFP+ LR4 10km οπτικός πομποδέκτης LC DDM QSFP28

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  40G QSFP+ LR4 10km οπτικός πομποδέκτης LC DDM QSFP28

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: Guanglian
Πιστοποίηση: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Αριθμό μοντέλου: Optr-qt73l-γ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Τιμή: Contact for quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs ανά δίσκο, προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: Επαφή για τη χρονική ανοχή
Όροι πληρωμής: T/T, δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 20k το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: QSFP+ Ποσοστό στοιχείων: 40Gbps
Μήκος κύματος: 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm Απόσταση μετάδοσης: 10km
Συνδετήρας: LC ντούμπλεξ Τύπος καλωδίων: SMF
Τύπος Transimitter: DFB CWDM Τύπος δεκτών: καρφίτσα
DDM/DOM: Υποστηριγμένος Σειρά θερμοκρασίας: 0 ~ 70°C
TX δύναμη: -6.5~2.5dBm Ευαισθησία δεκτών: <-11>
Κατανάλωση ισχύος: ≤ 3.5W Αναλογία εξάλειψης: > 4dB
Σχήμα διαμόρφωσης: NRZ Τεχνολογία συσκευασίας: ΣΠΑΔΙΚΑΣ (τσιπ εν πλω) που συσκευάζει
Αναλογία λάθους κομματιών (ΤΖΙΤΖΙΦΑ): 1E-12 Πρωτόκολλα: 40G Ethernet, Infiniband, SATA/SAS3, MSA υποχωρητικό
Εφαρμογή: 40GBASE Ethernet, κέντρο δεδομένων
Υψηλό φως:

QSFP+ οπτικός πομποδέκτης

,

πομποδέκτης qsfp+ lc

,

QSFP28 οπτικός πομποδέκτης

Guanglian's OPTR-QT73L-C is a 4x10G hot-pluggable optical transceiver, enables the integration of 4 transmitters, 4 receivers, and an optical MUX/DeMUX with AAWG into a small form factor package that delivers a 40Gbps data link in a compact QSFP footprint. The optical connectivity is based on two SMF LC connectors, one for Tx and one for Rx, the Tx and Rx each consist of four 10Gb/s CWDM channels. The transceiver is designed for applications based on the QSFP MSA, IEEE 802.3ba, and 40GBASE-LR4 requirements of up to 10km reach. 

 

Product Features

  • Transmission data rate up to 11.2Gbps per channel
  • QSFP+ MSA compliant
  • Compliant to IEEE 802.3ba specification for 40GBASE-LR4 links
  • 4 CWDM un-cooled DFB lasers, wavelength 1271, 1291, 1311, and 1331nm, with AAWG.
  • High Sensitivity PIN-TIA with AAWG DEMUX.
  • Up to 10km reach over standard single-mode fiber
  • Compliant with QDR/DDR Infiniband data rates
  • Hot-pluggable electrical interface
  • Power consumption<2.5W
  • Operating case temperature 0°C to +70°C
  • 3.3V power supply
  • RoHS 6 compliant

 

Applications

  • 40G Ethernet
  • Infiniband QDR and DDR interconnects

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.