Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης 40G QSFP+

πομποδέκτης PSM LR4 10km 40G QSFP+ ενιαία ενότητα ινών MPO τρόπου

Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

πομποδέκτης PSM LR4 10km 40G QSFP+ ενιαία ενότητα ινών MPO τρόπου

large.img.alt
large.img.alt

Μεγάλες Εικόνας :  πομποδέκτης PSM LR4 10km 40G QSFP+ ενιαία ενότητα ινών MPO τρόπου

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κατασκευασμένος στην Κίνα
Μάρκα: Guanglian
Πιστοποίηση: ISO9001, ISO14001, RoHs, FCC, CE
Αριθμό μοντέλου: Optr-qt31l-γ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Contact for quotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs ανά δίσκο, προσαρμογή υποστήριξης
Χρόνος παράδοσης: Επαφή για τη χρονική ανοχή
Όροι πληρωμής: T/T, δίκτυο 30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς: 15k/month
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: QSFP+ Ποσοστό στοιχείων: 40Gbps
Μήκος κύματος: 1311nm Απόσταση μετάδοσης: 10km
Συνδετήρας: MPO Τύπος καλωδίων: SMF
Τύπος Transimitter: DFB CWDM Τύπος δεκτών: καρφίτσα
DDM/DOM: Υποστηριγμένος Σειρά θερμοκρασίας: 0 ~ 70°C
TX δύναμη: -6.5~2.5dBm Ευαισθησία δεκτών: <-11>
Κατανάλωση ισχύος: ≤ 3.5W Αναλογία εξάλειψης: > 4dB
Σχήμα διαμόρφωσης: NRZ Τεχνολογία συσκευασίας: ΣΠΑΔΙΚΑΣ (τσιπ εν πλω) που συσκευάζει
Πρωτόκολλα: 40G Ethernet, Infiniband, SATA/SAS3, MSA υποχωρητικό Εφαρμογή: 40GBASE Ethernet, κέντρο δεδομένων
Υψηλό φως:

Πομποδέκτης PSM 40G QSFP+

,

πομποδέκτης 11.2Gbit/s 40G QSFP+

,

LR4 10km ενιαία ενότητα ινών τρόπου

Οπτική ενότητα πομποδεκτών 40gbase-qsfp+-PSM LR4-10km

 

Το optr-qt31l-γ του Guanglian είναι ένας Pluggable, παράλληλου, οπτικών ινών QSFP+ πομποδέκτης τέσσερις-καναλιών, για InfiniBand QDR/DDR/SDR, ένα κανάλι ινών 10G/8G/4G/2G, ένα PCIe και εφαρμογές της SAS. Η πλήρης-διπλή οπτική ενότητα QSFP προσφέρει τον ανεξάρτητο τέσσερα διαβιβάζει και λαμβάνει τα κανάλια, κάθε ένα ικανό της λειτουργίας 10.3Gbps για ένα συνολικό ποσοστό στοιχείων του 40Gbps 10km χρησιμοποιώντας τη single-mode ίνα. Αυτές οι ενότητες έχουν ως σκοπό να λειτουργήσουν σε θέματα των single-mode συστημάτων ινών χρησιμοποιώντας μια σειρά λέιζερ 1310nm DFB. Ένα καλώδιο κορδελλών οπτικής ίνας με έναν συνδετήρα MPO/MTP μπορεί να συνδεθεί με το δοχείο ενότητας QSFP. QSFP+ PSM LR4 είναι ένα είδος παράλληλου πομποδέκτη που παρέχει την αυξανόμενη πυκνότητα λιμένων και τη συνολική εξοικονόμηση κόστους συστημάτων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

· Πλήρης-διπλές ενότητες πομποδεκτών τέσσερις-καναλιών

· Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 11.2Gbit/s ανά κανάλι

· Μετάδοση μέχρι 10km της single-mode ίνας

· Χαμηλής ισχύος κατανάλωση < 2="">

· Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70℃

· 3.3V τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

· Καυτός Pluggable τύπος QSFP

· RoHS 6 υποχωρητικό

· Ενιαίο δοχείο συνδετήρων MPO

 

Εφαρμογές

· Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει

· 40G Ethernet & Datacenter

· Ιδιόκτητες μεγάλες διασυνδέσεις

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.