Αρχική Σελίδα

Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Ποιοτικός έλεγχος

Είμαι Online Chat Now
QC Προφίλ

Η Co. τεχνολογικής ομάδας Xuntong Guanglian, το ΕΠΕ (Guanglian), ένας κύριος καινοτόμος σχεδίου μεγάλων του οπτικού πομποδεκτών και η κατασκευή, παρέχουν COEM, ODM, υπηρεσία JDM στη βιομηχανία ICT. Το κατασκευαστικό κέντρο κατάστασης προόδου μας που βρίσκεται Sichuan, Κίνα.

Πιστοποιήσεις
  • Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις

    Πρότυπο:ISO9001:2015

  • Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις

    Πρότυπο:ISO14001:2015

  • Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις

    Πρότυπο:TL9000

  • Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις

    Πρότυπο:CE Certificate

  • Κίνα Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd. Πιστοποιήσεις

    Πρότυπο:ISO18001:2007

Στοιχεία επικοινωνίας
Guanglian Xuntong Technology Group Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mrs. Monica

Τηλ.:: +86 13421335005

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.