πομποδέκτης 100G QSFP28
SFP+ οπτικός πομποδέκτης
πομποδέκτης 25G SFP28
πομποδέκτης 40G QSFP+
πομποδέκτης 100G QSFP28
πομποδέκτης 200G QSFP DD
πομποδέκτης 400G QSFP DD
Ενεργό οπτικό καλώδιο
Άμεσος συνδέστε τα καλώδια
Περιήγηση στις κατηγορίες :

Οπτικός πομποδέκτης ινών & SFP+ οπτικός πομποδέκτης

Η Co. τεχνολογικής ομάδας Xuntong Guanglian, ΕΠΕ («Guanglian»), ιδρυμένος το 2016, με το καταχωρημένο κεφάλαιο 22millions και επικυρωμένος ως εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, είναι μια κορυφαίοι οπτικοί λύση πομποδε...
Η Co. τεχνολογικής ομάδας Xuntong Guanglian, το ΕΠΕ (Guanglian), ένας κύριος καινοτόμος σχεδίου μεγάλων του οπτικού πομποδεκτών και η κατασκευή, παρέχουν COEM, ODM, υπηρεσία JDM στη βιομηχανία ICT. Το κατασκευαστικό κέν...
Η Co. τεχνολογικής ομάδας Xuntong Guanglian, το ΕΠΕ (Guanglian), ένας κύριος καινοτόμος σχεδίου μεγάλων του οπτικού πομποδεκτών και η κατασκευή, παρέχουν COEM, ODM, υπηρεσία JDM στη βιομηχανία ICT. Το κατασκευαστικό κέντ...
Διεύθυνση : Δρόμος Kaiyue No.1, περιοχή Youxian, Mianyang, Sichuan, Κίνα. 621000
Τηλέφωνο εργασίας :
86--13544286558(Ο χρόνος εργασίας)
86--13544286558(Μη χρόνου εργασίας)
Ενεργό οπτικό καλώδιο

40GBASE QSFP+ στον ανεμιστήρα έξω AOC 10.3125Gb/S 4xSFP+

Ενεργό οπτικό καλώδιο 100g QSFP28 AOC ανεμιστήρων έξω σε 4x25G SFP28 25.78125Gb/S

ενεργό οπτικό καλώδιο QSFP+ σε QSFP+ AOC 1.5W 40GBASE

ενεργό οπτικό καλώδιο ηλεκτρικό MSA sff-8431 10G SFP+

πομποδέκτης 25G SFP28

ενιαίος τρόπος 10km IEEE 802.3ba πομποδεκτών 1310nm 25G SFP28

IEEE 802.3bm 25G SFP28 οπτικές ενότητες πομποδεκτών πομποδεκτών SMF Ethernet

ενότητα Ethernet πομποδεκτών πομποδεκτών 1300nm Sfp28 ινών 10km Gigabit

1295nm ενότητα SMF SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών 25 GBP

Άμεσος συνδέστε τα καλώδια

100GBASE άμεσος συνδέστε IEEE 802.3bj QSFP28 καλωδίων με 4*SFP28 DAC

DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια 25GBASE SFP28 συμβατά με sff-8402 sff-8432

10GB SFP+ DAC άμεσο συνδέει τα καλώδια υποχωρητικά με sff-8431 8432 8472

QSFP28 σε QSFP28 DAC καλώδιο SFF- 8665 3.3V 100GBASE

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Πολιτική Απορρήτου | Κίνα καλός ποιότητας Οπτικός πομποδέκτης ινών προμηθευτής. © 2021 - 2022 fiber-opticaltransceiver.com. All Rights Reserved.